"PAS-MET" S.C.
A. Zimon, A. Dąbrowska-Zimon
44-293 Szczerbice, ul. Jerozolimska 43A
tel.: +48 693 395 252 
Oferta

Używana taśma przenośnikowa i taśma gumowa na wykładki


Oferujemy szeroki asortyment używanych taśm przenośnikowych (pasy napędowe, taśma gumowa, taśmy transportowe) w bardzo dobrym stanie:


Taśmy przenośnikowe tkaninowe, gumowe, pasy napędowe
 • Taśmy przenośnikowe tkaninowo-gumowe
  Wykonanie: poliamid (P) lub poliester (EP)
  Wytrzymałości: od 400 do 1600 N/mm
  Szerokości: od 650 do 2000 mm

 • Taśmy przenośnikowe gumowe z linkami stalowymi
  Wytrzymałość: do 3500 N/mm
  Szerokość: od 1400 do 2400 mm


Większość taśm posiada wulkanizowane obrzeża , za wyjątkiem produktów zwężanych na mniejsze. Obrzeża chronią przed dostawaniem się niepożądanych substancji z zewnątrz, oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi, a także ciężkimi warunkami pracy transportera. Typowe szerokości taśm mieszczą się w przedziale od 650 do 2000 mm. Profesjonalny sprzęt do zawężania na dowolny wymiar umożliwia przycięcie taśm na nietypowe szerokości.


Taśma staroużyteczna i przenośnikowa dla przemysłuNasza oferta (w skład której wchodzi: używana taśma przenośnikowa, taśma gumowa i taśma staroużyteczna) skierowana jest dla wszystkich sektorów przemysłowych, a w szczególności do:


Zastosowanie pasów i taśm w górnictwie, przemyśle budowlanym, drzewnym lub rolniczym
 • kopalni surowców mineralnych i kruszyw,
 • piaskowni i żwirowni,
 • cementowni i zakładów wapienniczych,
 • przemysłu konstrukcji i budowy urządzeń transportujących,
 • przedsiębiorstw recyklingu i kompostowania,
 • przedsiębiorstw przetwórstwa drewna i tartaków,
 • zakładów rolniczych.Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość produktu (używana taśma przenośnikowa, taśma gumowa i taśma staroużyteczna). Korzyści jakie oferujemy ze współpracy z nami to przede wszystkim przyjazne ceny w stosunku do wysokich efektów eksploatacyjnych.
Taśma gumowa na wykładki, którą oferujemy to gwarancja wytrzymałości! Stawiamy na produkty tylko najwyższej jakości - zależy nam na Państwa zadowoleniu. Mata gumowa na podłogę to produkt, który charakteryzuje się przede wszystkim dużą wytrzymałością mechaniczną. Zalety tego produktu są doceniane przez szeroki grono naszych klientów. Przekonajcie się o tym i Wy!
 

♦ Promocja ♦UŻYWANA TAŚMA PRZENOŚNIKOWA
Szer. 1200mm
Cena: 105zł mb netto
 
Projekt i wykonanie:
 
PAS-MET Sp. cywilna w Rybniku
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.