"PAS-MET" S.C.
A. Zimon, A. Dąbrowska-Zimon
44-293 Szczerbice, ul. Jerozolimska 43A
tel.: +48 693 395 252 
O firmie
Taśma gumowa oraz inne elementy stosowane w przemyśle składają się na ofertę PAS-MET.
Jesteśmy firmą z tradycją i wieloletnim doświadczeniem, obecną na polskim rynku od 1995 roku. Od początku istnienia mamy jeden cel: pełne zadowolenie naszych klientów i partnerów handlowych, których długa lista świadczy o dużym zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy.

Taśma gumowa - PasmetFirma PAS-MET jest jedną z wiodących firm zajmujących się sprzedażą używanych taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych oraz gumowych z linkami stalowymi, które znajdują zastosowanie praktycznie w każdym przemyśle, np. w górniczym, budowlanym, drzewnym lub rolniczym.  Oferujemy wyroby nowoczesne, spełniające normy europejskie i parametry użytkowe, przy utrzymaniu atrakcyjnych cen.


Załadunek i transport pasów, taśm transportujących
Swoje działania koncentrujemy na sprzedaży, pomocy w odpowiednim doborze produktu. Wszystkie zamówienia realizujemy po dokładnym rozpoznaniu potrzeb nabywcy. Każde zadanie traktujemy w sposób indywidualny, podchodząc do niego w sposób profesjonalny i rzetelny.
Zapraszamy do współpracy, gwarantując, że dołożymy wszelkich starań aby aby nie zawieść zaufania jakim zostaniemy obdarzeni. Sprawdź szczegóły w zakładce Oferta i skontaktuj się z nami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

♦ Promocja ♦UŻYWANA TAŚMA PRZENOŚNIKOWA
Szer. 1200mm
Cena: 105zł mb netto
 
Projekt i wykonanie:
 
PAS-MET Sp. cywilna w Rybniku
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.